| Anonim1293 a întrebat:

Sall, cum fac sa filmez si sa si vorbesc sa se auda, de ex am fraps + microfon da cand pornesc sa filmez nu se aude nimic cand vorbesc doar sunetul jocului + si video, da microfon merge de ex pe skype merge sa vorbesc si sa se auda stiti cum sa fac:? D

Răspuns Câştigător
| TrollHeart a răspuns:

Bun. Asculta, intri in fraps la movies, si sub " sound capture settings " bifezi : "record external imput" si trebuie sa stii ce firma e microfonul / castile cu microfon. ai acolo un cadran alb, dai pe el si alegi microfonul poti incepe sa filmezi, o sa mearga. Funda? big grin

| Cata_Ryy_Gabriel_1990 a răspuns (pentru TrollHeart):

Dar mie nu imi merge sa dau sa aleg! De ce?

1 răspuns: