| S3FuL3TzU a întrebat:

Sall, Cum imi fac o gasca in GTA San Andreas? (fundita)

9 răspunsuri:
| IncLusIoN a răspuns:

E usorbig grin intra la options si scrie acolo big grin lol si daca nu gasesti acolo selectezi tinta iar apoi ctrl+h happy fundita?

| BountyWG a răspuns:

Cu fuioooruuuuuul

| k2oor a răspuns:

E usor, este un cod de respect maxim
codu este asa OGXSDAG si intri in gta pui codu apoi dai tinta pe cineva si dai ctrl+v!
funda?

| pandurii a răspuns:

Simplu de tot.Intri in joc, scrii SJMAHPE dupa ti clic dreapta apasat pana apare pe un om un triunghi sus si dai g sau h.
G pentru ca sa ii faci sa mearga dupa tine.
H ca sa ii faci sa stea acolo unde i-ai pus.

| bogdan2007 a răspuns (pentru pandurii):

Hei ie de amea?

| xxj2c2b a răspuns:

Este simplu faci doua trei misiuni pana ajungi la a zecea misiune apoi iti arata acolo sus gang streth poti face... mai multi baieti din grove stret si apesi clic dreapta o tinta la capul lui o sageata dai g si gata unul la tine in gasca tia rata gang streth daca tia rata verde innseamna ca mai mpoti lua 2, 3 dar cand trmini jocull toti vor vreea la tine deci lea dai ordine pe h si spune sa stea pe pozitii pregatiti si cum sai scoti din gasca nu stiu. Funda!

| bogdan2007 a răspuns:

Trebuie sa al tintesti si in tinp sa apesi. G si daca vrei sa stea pe loc sa apesi H sper ca te-am ajutat

| bogdan2007 a răspuns:

Cum am douo pusti in jocul san andreas

| Florin_Hap_1989 a răspuns:

Te duci incuiva si dai Ctrl+v sau Ctrl+H Sper ca te-am ajutat!