| sebasty111 a întrebat:

Sall! Cum se pun masini in Test Drive Unlimited 2? Multumesc!

1 răspuns:
| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Masinile care le pui au aceleasi putere ca si celelalte numai aspectul li se schimba.Le descarci dupa google scrii si tu download cars for Test Drive Unlimited 2. Apoi intri unde ai instalat jocul si cauta folderul Cars intri in el si iti apar mai multe foldere cu nume de masini si care masina nu iti place intri in folderul acelei masini si inlocuiesti fisierele de acolo cu cele de la masinile care leai descarcat.