| genius2013 a întrebat:

Sall daca am procesor de Intel(R)celeron(R) CPU2. 26ghz ram de 501 diretix 9 merge sau nu gta 4

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu o sa iti mearga deloc pe asa pc.Nici macar nu ai spus ce placa video ai si asta conteaza foarte mult, daca o sa iti instalezi gta 4 mai mult ca sigur nu o sa iti porneasca sau o sa se miste cu lag

| FlashGun a răspuns:

Nu iti merge. Eu am aproape la fel ca tine si nu mi-a mers. A intrat in meniu si cand am dat play am asteptat sa se incarce apoi mi-a dar crash.