| suwofa96 a întrebat:

Sall, dati-mi si mie plzz niste clienturi pentru metin2 care sa aiba screenshot si mc. text pentru cele mai bune raspunsuri dau fundita.

2 răspunsuri:
| snoppyamabil a răspuns:

In max 2 ore o sa pun la download clientu`meu, vede toate armele si armurile 2011 poti face screenshot si de sigur are si mc.txt in plus are interfata si skilurile(icoanele)schimbate; D

| suwofa96 explică:

Snoppyamabil plzz pune aici la raspuns linkul cu clientul ca nu-s unde l-ai pus tu la downloade...te rog frumos...ms mult mai astept raspunsuri