| CristixNebunix a întrebat:

Sall de ce nu mai merge sa vad de pe laptop pe monitor? Pentru ca inainte sa imi schimb windows mergea si nu este nici de la cablul care intra in moniotr si laptop pentru ca pe alt laptop merge

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa asa : baga cablul de la monitor in laptop, clic dreapta pe desktop, clic Rezolutie Ecran, clic afisare sau detectare... alegi monitorul si OK! Bafta

| CristixNebunix explică (pentru lpavel):

Pai dar degeaba ca nu imi apare acolo alt monitor decat cel al laptopului

| lpavel a răspuns (pentru CristixNebunix):

Atunci ai probleme cu cablul!

| CristixNebunix explică (pentru lpavel):

Nu este de la cablu pentru ca daca bag pe alt laptop merge

| CristixNebunix explică (pentru lpavel):

Si cand aprind monitoru imi apare no Signal detected

| Irinelp a răspuns:

Trebuie sa fie acelasi windous ca sa poata fi compatibil.