| Resident0 a întrebat:

Sall : De unde pot lua un program care sa trag jocuri ps2 pall un link ceva... funda

4 răspunsuri:
| Hiken a răspuns:

Nu poti daca nu ai PS2-ul modat si asta nu este usor trebuie sa te tuci la vreun magazin special sau la firama sa til modeze dupa poti sa il tragi cu Nero 9! Fundabig grin?

| Hiken a răspuns:

Trebuie sa il modezi si dupa va merge sa bagi jocuri trase pe CD dar asta nu e usor trebuie sa te duci la vreun magazin special sa til modeza si dupa poti trage jocuri cu Nero 9!

Răspuns utilizator avertizat
| Hiken a răspuns (pentru Resident0):

Nu ai spus!