| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Deci am incercat sa imi iau dayz am luat cea mai noua versiune iar cand s-a terminat descarcare si apasam pe joc imi arata mai multe foldere gen dayz vehicules, dayz weapons si nu mai stiu ce sa fac (funda la cel mai bun raspuns)

3 răspunsuri:
| Pantazi_Ionut_1992 a răspuns:

Incearca sa il cumperi de pe steam (fa-ti cont) si ca sa il cumper trebuie sa ai bani
in cont (paypal sau paysafe) daca nu intreabai pe parinti daca te lasa sa ii folosesti cadul.

| Copac13 a răspuns (pentru Pantazi_Ionut_1992):

Am cont pe steam doarca n-am chef sa dau bani pe un joc atata timp cat pot sa il iau gratis

| Pantazi_Ionut_1992 a răspuns (pentru Copac13):

Asteapta sa il dea gratis (poate de o sarbatoare importanta ) cei de la steam asa fac uneori asa mam ales cu left for dead 2 gratis de craciun