| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Sall Deci am Nfs Carbon, l ` am instalat in C. asa imi merge totul Bine, Cand intru in joc imediat peste 5 secunde Ma scoate si zice ca Nfs nu mai functioneaza... ce sa-i fac? plzzz helppp

Răspuns Câştigător
| johny92 a răspuns:

Incearca sa inlocuiesti crack-ul, am avut si eu aceasta problema si s-a rezolvat cu alt crack. Deci prima data dezinstalezi jocul dupa care il instalezi din nou si pui noul crack. Cam asta ai de facut, sper sa-ti mearga.

2 răspunsuri:
| Radu231 a răspuns:

Iti sugerez un reinstall sau daca nici asa nu merge ia alt crack de pe internet

| chenzo a răspuns:

Dai uninstall apoi mai baga odata iar daca nu merge downloadeaza un craCk