| dimimyhy1199 a întrebat:

Sall din nou! Ce jocuri de actiune sau cu impuscaturi stiti si voi(dar in afara de Counter-Strike urasc >jocultongue

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Single player: Call of duty, Battlefield, FEAR, Crysis 1, Medal of Honor (exceptie 2010), Call of juarez, bulletstorm, Metro 2033.
Multiplayer care sunt free: Crossfire, AVa, War Inc, Combat arms, Karma online.

4 răspunsuri:
| MaRiaN96 a răspuns:

Pai cam asa:
Medal of Honor Allien Assault
Medal of Honor Pacific Assault
Call of duty 1
Call of duty 2
astea sunt care le-am jucat si eu mi-am placut la nebunie da daca ai cerinte mai bune poti juca si toate seria call of duty si medal of honorwinking

| AlexandruZoicas a răspuns:

Uite unu onlline dac palce fiunda pls ii zice cross fire

| dimimyhy1199 explică:

Mersi

| SuperBoy197 a răspuns:

Call of Duty, F.E.A.R 3, Section 8 Prejudice etc... Sunt foarte multe dar astea sunt mai noi.