| JocuriMultiplayer2 a întrebat:

Sall exista emulator nunchk daca este spuneti-mi linkul si dau funda si vot

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NUNCHUCK este configurarea pe care o faci la un emulator DOLPHIN. Deci este o configurare! Emulator este dolphin.
Bafta!

| JocuriMultiplayer2 explică (pentru neluL):

Da configurare nu are download?

| neluL a răspuns (pentru JocuriMultiplayer2):

Intelegi ca este o configurare? Adica descarci emulatorul Dolphin si apoi il configurezi din butoane->nunchuck

| JocuriMultiplayer2 explică (pentru neluL):

Da si mie linkul de la nunchk si iti dau funda

| neluL a răspuns (pentru JocuriMultiplayer2):

Link de download in functie de sistemul tau de operare pentru emulator Dolphin http://dolphin-emulator.com/download.html