| GiiaaBăă a întrebat:

Sall IMVU. 1. Dati-mi si mie va rog un hack pentru IMVU puppy dog eyes si daca se poate un link de unde sa il downloadez. Caut de un an, si ori nu am gasit, ori trebuie sa platesc, ori nu sunt bune, ori ca sa il pot downloada trebuie sa completez nu stiu ce survey. Sau daca nu exista hack, spuneti-mi cum sa fac credite in afara de Earn Credits, animalutu, aia cu invitatiile si myyaerbook.
2. De ce nu mai pot face credit cu invitatiile. Am facut cu multe fete, si numai ele primeesc 1, 500 eu nu primesc nimic. Inainte mergea, am facut de multe ori crying
3. Am auzit ca exista nu stiu ce hack la Pets. Adica iti hranesti animalul sau nu stiu ce, dupa aia bagi un hack., scrii nu stiu ce cod, scrii cat vrei sati dea, si data viitoare o a-ti dea atat cat vrei. Stiti cumva cum? puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes
Cine raspunde la cele 3 intrebari, primesti fundita si voturi :X:X THX

Răspuns Câştigător
| KittyRawwr a răspuns:

Decii...
Daca cu invitatile nu merg inseamna ca nu mai mergelaughing
Si mie mi-sa intamplata incearca cu alt conthappy vei vedea ca mergetongue
asa. si cu hack-ul exista... HACK doar ca trebui sa platesti un prieten al meu are... de la 10 la 15 Euro costa. si faci parca 10.000 pe zi happy si mai are unu costa 20 Euro. si ala faci infiniit.:p ca-ti vrei thinking uite id-ul lui daca te intereseaza cs_bizard. Te pup :* si sper ca ti-am fost de ajutor :-s!

| GiiaaBăă explică (pentru KittyRawwr):

Merci pentru. raspuns love struck Te puup :*

| GiiaaBăă explică (pentru KittyRawwr):

Deci am vb cu el dar nu vrea sa imi faca... a zis ca a facut la prea multi... si a zis sa-i dau 8-10 euro.

| GiiaaBăă explică (pentru KittyRawwr):

Deci am vb cu el, si nu vrea sa imi faca crying a zis ca sa ii dau 8 sau 10 euro

| cozmin556 a răspuns (pentru KittyRawwr):

Kitty prietenul asta al tau se joaca cumva counter stricke?