| Kampion a întrebat:

Sall! In legatura cu youtube, cum fac sa apara cand postez un video care canta cineva si apare numele unui artist, gen Nicole Cherry, azi am postat un video, nu imi arata, am acceptat continutul si cand intru nu apare. Funda la care imi spune

1 răspuns:
| r0bert98 a răspuns:

Trebuie sa ii pui taguri. Ce sunt alea. Pai daca tu de exemplu pui in tag gen : ajhsyeht ( nimeni nu lar pune ) persoana care va scrie exact la fel ti-l va gasi. Deci tu trebuie sa ii pui cat mai multe taguri care sa aiba legatura. Gen : Numele artistului, numele melodiei, anul lansarii si chestii de genul ca sa apara la mai multe cautari asemanatoare.