| Mariann16 a întrebat:

Sall! Joc samp de cv timp, mi-am instalat windows 7, mi-am descarcat samp din nou si stiu ca trebuie sa-l instalez in San Andreas dar cand vreau sa-l deschid imi apare o imagine alba si intra in San Andreas normal, NU multiplayer, de ce? Ce pot sa fac? Oare din cauza windous-ului? Cine stie FUNDA!

1 răspuns:
| DuțăDanii2000 a răspuns:

Pai sterge jocul gta sa, dupa instaleaza-l din nou si descarca samp si gata, eu asa am facut, vreau funda