| george_3488 a întrebat:

Sall la metin2 am primit keylogger de la cineva si nu a mai mers contul as vrea sa stiu daca keylogger inregistreaza si contul de mess casa stiu daca va trebui sa imi fac un id de mess nou pe alt calculator

2 răspunsuri:
| JuKaT0Rmt2RO a răspuns:

Man keyloggerul iti ia doar contul de metin si atat dar daca ai putea sa mi`l dai si mie pe mess ar fi bine la ID alexboss35@ymail.com (DOAR DACA VREI!)->nu te obligbig grin

| george_3488 explică:

Am incercat sa descarc un hack la metin dupa vreo 2 zile mia siaparut contul si cand intram zicea nume sau parola gresita este posibil ca cineva sa imi fure contul cu key loggerul ca nu inteleg dc nu mai merge