| Rauleriu312 a întrebat:

Sall. M-am apucat de Metin2 si nu prea stiu ce bonusuri sa bag la Arma si la Armura. Stie cineva care sunt bonusurile?

Răspuns Câştigător
| wLt a răspuns:

Da, baga HP, 15 sabie, 15 pumnal, 15 sageti, 15 2 maini, pe arma pune str(daca esti war) 15 hh si critica, sper ca te-am ajutat, pa-pa!

2 răspunsuri:
| mascadeaur a răspuns:

Depinde pe ce metin joci de exp eu joc pe metin2 European. Bonusurile sunt acestea : 6.000 HP; 15 PUMNAL; 15 2 MAINI; 15 SABIE; 15 MAGIE; INTELIGENTA 35; PUTERE 35; DEXTERITATE 35; VALUAREA ATACLUI +50 daca vrei sa te joci pe metin2 european iti spun fa-ti un set universal iti zic eu bonusurile: 6k 15 pumnal 15 sabie si 15 2 maini si daca mai poti sa bagi 25-20-15 sansa critica.Asa iti trebuie ca sa ai un universal. Funda m-am chinuit mult big grin

| robertodin38 a răspuns:

Depinde de caracter pentru war trebuie mult str si HP pentru sura int si HP si tot asa...