| SaNcKy a întrebat:

Sall! Ma puteti ajuta cu niste nume de BAIETI pentru SAMP ex:Sancky, Bless, Sharcky dar va rog nu dati SaNcKy... Funda pentru cele mai multe si frumoase

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alinutzu50 a răspuns:

William_Branza

| Rawrss a răspuns:

Http://www.anvari.org/nicknames/
sunt 1370 de pagini...cred ca sunt multe...si ai oportunitatea sa alegi.:)
Succes!

| Naghi_Ciprian_2000 a răspuns:

Murdokk

| robbycutumeu a răspuns:

Andrew(engleza),Aleksey,Robby,Radu,SmIlEy,Jeff the Killer, J=3*TbEr,Withman,Black Shadown, Emos's life...astea sunt cele mai tare pe care le stiu eu sper sa iti placa si... daca iti plac, funda?