| Robert07cr a întrebat:

Sall! ma puteti ajuta va rog caut un mt2 privat romanesc sa abie otel+9 la shop batalie +9 si bonusuri 6 si 7 si iteme care evolueaza ex(arme: sirius,rinata etc... armuri: king1, king2,king3 etc...)

Răspuns Câştigător
| cataliniQ a răspuns:

Salut frate, stiu eu un super server.Se numeste Metin2Xpm, are rate 1000x, lvl max 250, otel, batalie la magazin si multe mounturi noi! E super! si pvm, si pvp. Sigur o sa iti placa. Uite si link cu gameplay :http://www.youtube.com/watch?v=zCngCxrvtxI

| hiDDenBoY a răspuns (pentru cataliniQ):

Site-ul care este pe youtube cu serverul nu merge...stii tu link-ul oficial?

| Robert07cr explică (pentru cataliniQ):

Mersi, foarte tare mt