| dibu a întrebat:

Sall meam lot si eu World Racing 2 si la unele moduri imi cere parola... am tot cautat pe net pe google si nimic. Dau funda

Răspuns Câştigător
| raulwwe a răspuns:

Ar trebui sa apara parola de unde ai descarcat modul pe pagina de download.Dar sunt moduri care nu cer parola.Eu de aici le instalez http://games.reveur.de/de/worldracing-2/addons/fans/autos/1/ cele mai bune moduri.Le instalezi simplu, pui fisierele in folderul unde ai instalat jocul si iti vor aparea in joc.Bafta!