| ArmorKing a întrebat:

Sall, mi-am luat css(counter-strike-source)si tot incerc sa intru pe servere diferite dar nu imi merg, unele pe care se incarca sa intru se incarca iar, iar si iar, si la sfarsit imi spune, scrie sus :disconnected si scrie jos:connection failed after 4 retries.Astept sa se incarce la unele si asa imi scrie+cand incerc sa ma conectez pe server nu mere cu m-am mai spus si cand caut alt server sa ma conectez intru in consola sa dau conect la server prin comanda:connect numele serverului si cand intru sa incerc alt server imi apar vreo sute, miliarde de mii, bine nici chiar asa dar da multe erori, si cand se conecteaza un server se incarca de mai multe ori si pourma scrie sus disconnected, help me! Nu l-am instalat bine? Si da servere la favorite in find server dar nu merg la unele spun ca jocul meu este altul sa dau restart la joc ceva de genu, va rooog HELP ME!

Răspuns Câştigător
| mihaela31 a răspuns:

Pai intri pe un server,dupa ce il joci si iesi de pe el, trebuie sa scoti jocul si sa intri din nou ca sa mearga alt server, uite niste server care merg cs.teracs.ro si unu zombie cs7.stedu.ro.Funditza?happy

4 răspunsuri:
| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Atunci cand ai dezarhivat css aveai acolo un Text Document in care scria ca: trebuie sa intri in folderul Online Crack de acolo copiezi MasterServer.vdf unde ai instalat css in platform/config si dai da pentru tot asta in caz ca ai win xp daca ai 7 Copy and Replace! Cam atat!
Si poti juca! Bafta la fraguri!

| MetinLegend a răspuns:

Si mie imi face la fel dar nu stiu raspunsul

| ArmorKing explică:

Ms de raspuns fundita!

| ArmorKing explică:

Poi asta mi-e problema,ca nu se conecteaza la servere, la care se conecteaza se incarca de mai multe ori si pourma nu merg scrie sus disconnected, sau cum am spus in problema connection failed after 4 retries.Si scuze dar serverul zombie nu merge, nu merge de fapt nici unul din serverele care leai dat scuze.