| andreyxxl96 a întrebat:

Sall mi-am luat emulatorul pcsx2 0.9.7 r3878 si mi-am luat si jocul smackdown vs raw 2011 si vreau si eu confugurarea cea buna pentru joc ca pe youtube nu sunt bune altii o fac altfel altii la fel

1 răspuns:
| AndyMzq a răspuns:

Pai poti merge la un magazin specializat sa ti-l decodeze adica nu conteaza daca ai ps 2 si il ai decodat ca tot ar merge pe el fifa 2013...Intelegi? trebuie decodat ca sa mearga orce joc la el... FunDa? big grin