| MaryanHD a întrebat:

Sall.
Pe Samp sunt banat pe un nume de utilizator. si cand bag namele si intru in joc, zice ca sunt banat...am folosit si mod s0b bineinteles... happy
ce sa fac sa nu mai fiu banat pe acel nume? FUNDA! Urgent!

Răspuns Câştigător
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Pai, dc ai folosit s0b? Este impotriva regulilor... Dar ce sa-i faci? Nu te condamn... Trebuie sa te uiti pe forum, sau daca nu ai cont, fa-ti cont pe forum, forumul sv-ului, si ceri ca vrei UnBan, si ei iti vor raspunde daca ai ban permanent, si eu sunt sigur de asta, dar incearca si tu tongue Si data viitoare nu mai folosi S0b

| MaryanHD explică (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Dar altii folosesc s0b si nu le da ban...o sa imi fac cont pe forum si o sa cer UnBan... daca functioneaza iti dau funda happy

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns (pentru MaryanHD):

Pai tie ti-a dat ban pentru ca ai folosit s0beitul de mai multe ori...

| MaryanHD explică (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

Am facut cum ai zis dar oricum nu creca imi da unban. mai am un nick si ma joc pe ala... poftim Funda happy

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns (pentru MaryanHD):

Thanks man

9 răspunsuri:
| MaryanHD explică:

Nu mai trimiteti sv straight face

| PastramăDeElefant a răspuns:

Puneti alt nume! FUNDA?

| MaryanHD explică (pentru PastramăDeElefant):

Mai am unu dar vreau cu namele ala meu... celalalt e a lu un pr happy...

| PastramăDeElefant a răspuns (pentru MaryanHD):

Puneti alt nume si asteapta pana se termina banu pe numele tAU. daca tea mancat sa folosesti s0b

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns (pentru PastramăDeElefant):

Bai omule, ce ai cu omul? A folosit s0b, si atata, cica ''l-a mancat''... ce Taran esti mai ''pastrama''