| AndreyStan a întrebat:

Sall pls spuneti-mi la 4story ro cum sa fiu cel mai bun pe un caracter si tutoriale pentru toate caracterele pe rand pentru:
-razboinic
-umblator nocturn
-arcas
-preot
-magician
-evocator
Si care caracter e cel mai bun?
FUNDA

5 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

Cu arcasul e cel mai bun, pentru ca tragi de la distante mari si are dmg foarte mare+ca daca stii sa te misti bine e foarte bine, daca ai adaugat niste magii pe arcuri sau echipament e si mai binewinking

| AndreyStan explică:

Sa stii ca nu mai convins de loc am un arcas de lv 14 dar toti imi spun ca nu stiu sa il folosesc. ma fac aproape toti in dueluri. vr ceva bun.

| Gaara5846 a răspuns:

Cel mai bun e umblatoru

| crazyboy98 a răspuns:

Acuma sincer cand ma apucasi eu de 4s ca tot omu imi facui un war dar cu timpu am obs ca e inutil impotriva arcasului si magului asa ca am facut arcas. La inceput dupa cum ai zis nu stiam sa il fol. Deci pentru a te misca bine tine apasata tasta D si din click dreapta iti selectezi directia iar de restul cu magiile trebuie indemneala si itm bune pentru a fi tare. Dar eu iti garantez ca daca uh iti faci un arcas de lv 20 si pui ce itm vr uh eu cu unu de 9 te bat. Plzz Funda! Pt alte intrebari add alex_hunter2009

| sperou231 a răspuns:

Evocatorul pentru ca face un animal si il ajuta mult