| truliluli a întrebat:

Sall! Referitor la Metin2 Tim cum pot folosii transformarea? Am 2 puncte la transformarea intr-un monstru de la calificari de langa minerit.

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Fi atent stiu ce vrei sa zici. Acea transormare nu este pentru a te transorma in monstru chiar daca ai puncte sau nu tot iti trebuie glob mov. Acele puncte sunt pentru a te tine mai mult timp transformat, pentru a da damage mai mare etc big grin

1 răspuns:
| teo_7965 a răspuns:

Adica cu sferele alea de cuoare mov? Daca e cu alea apasa click dreapta pe ea