| narutosanchi a întrebat:

Sall! S-a deschis nou server de metin2

Se numeste metin4ewer este server PVP-PVM
Este 80% PVP 20 PVM

GA:[GM]Geo
Da dot ce ai nevoie, iteme si restul trebuie numai sa ii ceri si sa ii dai codul si el iti da totul
Nu da iteme +9 le da +4
Fierarul este ca pe Ro cu noroc reusesti
Clientul este abesgaara 3.5

Acum despre register:

Mc:5.124.182.85
Reg:5.124.182.85
Forum:nu este, cand va fi nevoie voi face
Poze:nu sunt, le vedetti pe sv
Video:nu este, il vedeti pe sv

Donatiile se fac la [GM]Geo
1 euro pentru armuri sub lvl 40
2 euro pentru arme sub lvl 40
3 euro pentru armuri intre lvl 40-60
4 euro pentru arme intre lvl 40-60
5 euro pentru armuri intre lvl 60-80
6 euro pentru arme intre lvl 60-80
10 euro pentru 2 milioane yang
12 euro pentru lvl 40
14 euro pentru lvl 50
16 euro pentru lvl 60
18 euro pentru lvl 70
20 euro pentru lvl 120
40 euro pentru lvl 170
100 euro pentru lvl 255+GM si hp, dx,... 32767 puncte
110 euro pentru lvl 255+GM si hp, dx,... 32767 puncte si tot ce vrei

Banii trebuie trimisi prin posta dupa model:

Eu, jucatorul...(numele caracterului) as vrea...(ce vrei dupa lista)

Pentru GM trebuie sa imi dati si numele contului.

Pentru a contacta GM adaugati jucator_metin20010

Serverul este online de la 2, 3 pana la 8

Unele ori s-ar putea sa nu fie sv ON, asa ca voi da toate datele sv la un ajutor al meu, dar el va trebui sa imi dovedeasca ca este capabil si sa aduca minim 30 playeri, sa aiba lvl 90 si sa doneze cel putin 10 euro.

Ratele: 300(in timpul saptamanii)
800(in wekend)
3000(la event)
6000(cand voi strange cel putin 400 euro)
10000(cand voi strange 1000 euro)

Ce mai vreti sa stiti intrebati GM.
Sper ca vam fost de ajutorwinking

2 răspunsuri:
| Luci2000 a răspuns:

laughing) thoamne ba cine crezi ca te crede de ex.eu jucatorul x donez 100 E laughing)))))) si tu nu dai nimic nici la anul laughing)))))))

| Manuelu123 a răspuns:

Frate iti sugerez sa lesi jocu' asta proteste. cand o sa vina vremea sa ai o prietena ce faci te duci si freci scula pe metin inloc sa iesi cu ea. asta e parerea mea numai obsedatii si oamenii retardati joaca jocu asta. parerea mea dar sfatul meu este sa te lasi am si eu un coleg la fel.winking