| AdrianMazilu1986 a întrebat:

Sall sall. spuneti-mi si mie un cfg smcher facu td evoi care sa nu schimbe controalele.sa aive aim si din astea.

2 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Alias +ajg "alias tog2 ajfg; alias sp1; alias _special af; af" ///
alias -ajg "alias tog2; sp2; alias sp1 sp0;-ssayg" ///
alias ajfg+ "+ssayg; alias ajfg ajfg-" ///
alias ajfg- "-ssayg; alias ajfg ajfg+" ///
alias ajfg "ajfg+" ///
alias sp1 "sp0" ///
alias sp2 "sp0" ///
alias sp0 "alias _special" ///
alias af "tog1; tog2; wait; special" ///
alias tog1 ///
alias tog2 ///
alias +ssayg "fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate"
alias -ssayg "fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate; fullupdate"

alias 1Toggle. jbrv "1Toggle.2.jbrv"
alias 1Toggle.2. jbrv "alias 1Toggle. jbrv 1Toggle.3. jbrv;+ajg; speak on;"
alias 1Toggle.3. jbrv "alias 1Toggle. jbrv 1Toggle.2. jbrv;-ajg; speak of;"
bind "kp_enter" "1Toggle.jbrv"

speak doop.activated