| Anonim15_7552 a întrebat:

Sall! spuneti-mi si mie jocuri noi pentru pc. da nu imi dati vreun site ca sa caut eu... spuneti-mi jocuri noi pe care le-ati jucat si v-au placut big grin. Ms + funda!

Răspuns Câştigător
| SlenderO a răspuns:

Salut.stiu eu niste jocuri mie inca imi plac,The Elder Scrolls V Skyrim, The Force Unleashed 1, 2 si 3, Prototype 1 si 2, Batman Arkam City, Assassins Creed 1, 2, Brotherhood si Revelation
Hitman Bloodmoney, Prince of Persia Forgotten Sands.Cam astea sunt, sper sati placa, mie inca imi plac.

| SlenderO a răspuns (pentru SlenderO):

Si Mirrors Edge

2 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Medal of honor, mortal kombat 9, gran turismo 5, alien vs redator 2010, ned for speed the run, doom 3, doom 3 ressurection of evil