| roby223 a întrebat:

Sall spuneti-mi si mie niste jocuri actiune faine si care sa aiba nivelele lungi si grele

Răspuns Câştigător
| Azian a răspuns:

Cele mai proaste jocuri! MMORPG!
Uite unul aici cu care sa iti bati capul! Daca tu il termini te rog sa imi lasi PM!
Alien Shooter si Alien Shooter 2!

5 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Vindictus e destul de greu

| JusticeForCraiova a răspuns:

Delta Force 1 2
Desert Storm 1

| JohnCena02 a răspuns:

Metin2,4story,League of legends, World of warcraft, World of tanks. Funda?

| JohnCena02 a răspuns (pentru Azian):

Aline shooter?rolling on the floor))))))))))))))serios? cel mai praf.

| Azian a răspuns (pentru JohnCena02):

Esti tu prost! E clar ca nu le-ai jucat! Pentru cerinte minime cacalaule! Nu metin si LOL jocuri de pustani! Joaca un puzzle daca esti atat de tare! Unul de logica!

| Azian a răspuns (pentru JohnCena02):

Cele mai proaste jocuri! MMORPG!
Uite unul aici cu care sa iti bati capul! Daca tu il termini te rog sa imi lasi PM!
Alien Shooter si Alien Shooter 2!