| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,spuneti-mi si mie niste jocuri de ps2 fighting gen mortal kombat, adica cu batai

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Incearca Street Fighter x Tekken sau UFC.

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru adrianboss2011):

UFC Undisputed.

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru adrianboss2011):

Un prieten de al meu are Udc Undisputed 2009 pentru Ps2, atunci cum se face ca ma joc toata ziua cu el? Mai cauta si tu in alte parti, nu doar pe google sau un singur site.

Răspuns utilizator avertizat
| Yandel a răspuns:

Def Jam: Fight for NY mi-a placut cel mai mult, ai rapperi din viata reala ca si caractere (Snoop Dogg, Method Man si multi altii)

Răspuns utilizator avertizat
| TheLaw a răspuns:

Hey, iti recomand Tekken 5.

Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| TheLaw a răspuns:

Atunci, Virtua Fighter 4: Evolution, Street figher sau Guilty Gear X2?

Răspuns utilizator avertizat