| TerrorsBlade a întrebat:

Sall stie careva un metin tare cu lvl maxim 250 care sa faci usor levelu 250 si bani repede ceva asemanator cu altaria sau mage pls

Răspuns Câştigător
| RobTheRobot a răspuns:

Metin2Moldova e super tare.

2 răspunsuri:
| Alexutzu1996 a răspuns:

Frate sa-ti zic ceva:
1 la mana Altaria sau mage e tot 1
2 la mana da exista un metin super tare numele lui este METIN2VAMOS Ratele mici dar sa fim seriosi cine sar juca un metin care sa faci lv maxim in 2 zile... unde ar mai fi farmecul de a te kinui pentru ce vrei sa faci, eu unu ma joc vamos de 2 zile am abia 100 itm de lv samanca de lv 90 itm de lv, fain e ca totul evolueaza din batalie faci arma pana la lv 250, din otel la fel, iar de bani nu mai vb pana acum am facut pe sura 2kkk in afara de ce am keltuit sa-mi fac Itm
Pt ajutor in metin si mai multe sfaturi add: madalinalexandrud@yahoo.com