| MichelDeStar a întrebat:

Sall! Stie cineva cum sa adaug capa in minecraft? Am cont premium si nu stiu cum laughing DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Capele sunt luate de la Minecon, deci daca nu traiesti in Anglia nu prea ai sanse sa faci rost de una. Ca sa iei una, trebuie sa iei un bilet pentru Minecon (Foarte scump, poate sa fie peste 100 de Euro) si sa fii acolo. Cred ca trebuie sa il activezi sau ceva de genul, si cand l-ai activat primesti capa pe contul pe care este inregistrat biletul.

| MichelDeStar explică (pentru S8N):

Mersi mult happy! Deci dupa cat am inteles trebuie cu bani laughing

1 răspuns: