| bogdanz04 a întrebat:

Sall stie cineva un metin2 cu rate 1000% si king in shop fara hamachi? dau funda +vot celui mai bun raspuns

12 răspunsuri:
| bogdanz04 explică:

Val Mondial l-am jucat nu imi place si orientalmt2 imi da eroare de conectare la server

| bogdanz04 explică:

Pai Val Mondial l-am jucat nu imi place si OrientalMt2 da eroare conectare le server!

| XxAlexualxX a răspuns:

Sall uite siteul aici http://valmondial.fr/aragorn/ si uite aici ati faci cont:http://valmondial.fr/aragorn/index.php? p=inscription si mai este unul maii usor se numeste mt2oriental kinguri la magazine 0 yang orce 0 yang funda pls?

| andy14 a răspuns (pentru XxAlexualxX):

Si sunt gratis?

| bogdanz04 explică (pentru XxAlexualxX):

Pai Val Mondial Lam jucat nu imi place si Orientalmt2 imi da eroare de conectare la server

| XxAlexualxX a răspuns:

Valmondial nu-ti place ca nu stii tu sa joci eu am lvl 205

| XxAlexualxX a răspuns:

Si vezi k e tare ca luumea ati da 1kkk gratis

| bogdanz04 explică (pentru XxAlexualxX):

Da altele numai sti infara de astea?

| XxAlexualxX a răspuns:

mai stiu ogroaza metin2hammer metin2 united, metin2 dinamik metin2light.

| bogdanz04 explică (pentru XxAlexualxX):

Nu minti metin2 dinamik nu are k l-am jucat acum 2 saptamani

| Deiuuu a răspuns:

Incearca Metin2 Celestial-World... e tare!

| tiparu80 a răspuns:

Am jucat metine de nici nu le mai tin minte numele la toate...
cel mai bun metin jucat de mine este metin2 energy rate de 500% are tot ce vrei iteme modate sunt [GM] acolo te astept cu drag de pe data de 25 mai acum sv este inchis pentru Apdeit