| ali17 a întrebat:

Sall stie cineva un metin2 pvp(fara crescut)in care sa nu fie hamachi si sa nu fie donati(no mod no status no mall etc.)

Răspuns Câştigător
| PewOfficial a răspuns:

Da. Eu sunt un fan metin. Stiu multe server. pvp : Royal Metin2, Akropolis Metin2, Relevation Metin2, Metin2Argo Server Metin2 Clasic PVP ( acesta este unul classic ), dar daca ma pui sa aleg sa unul as alege Metin2 Hammer, chiar daca este cu donatii ( nu neaparat ) este, dupa parerea mea, cel mai fain metin PVP. Ever!
Bafta! Sper ca te-am ajutat!