| AAAdelin a întrebat:

Sall! Tocmai mi-am instalat GTA Sam Andreas Multiplayer. Si cand intru in server m-i se incarca putin, insa dupa aceea imi da o eroare si imi iese din joc. daca stiti de ce ve rog sa rasp. AAAAaaa..., an uitat sa nu va ganditi ca nu am jocul orig intalat, pentru ca altfel nu m-ar fi lasat.

3 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel
Daca nu ai rezolvat problema da-mi id-ul tau printr-un mesaj

| FOKA a răspuns:

Ia-ti alt gta san andreas ca la mine asta a fost prblema

| HOMM5 a răspuns:

Contacteaza-ma lpa id: latino_lover98@yahoo.com imi dai teamviwer si iti rezolv eu, ok? Ne auzim pe mess.