| 12alex12 a întrebat:

Sall tpc! O sa fiu scurt am jucat cs si ma mancat sa schimb displayu la el si de la 1024 l-am dat mai mare si monitoru nu acepta al luat inca 10 cs si tot nu merg ce sa fac cand intru imi apare o intrebare si niste culori ce sa fac funda +vot

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Click dreapta pe shortcut-ul de pe desktop de la CS 1. 6 selectezi Properties, iar la Target pune asta la sfarsit: -gl -w 1024
Exemplu: "D:\Kituri jocuri\Counter\cstrike. exe" -gl -w 1024
SAU
"D:\Jocuri\Counter-Strike 1. 6\hl. exe" -gl -w 1024
Daca nu merge cu 1024 incearca cu 800 - rezolutia jocului.