| Lucian456cred a întrebat:

cine stie un metin2 privat server pvp si pvm gen hammer tdl earth lunaris si celestial?

dau funda + vot! 11111 big grin

10 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna!

Stiu eu un server care are toate kingurile, level max 250 (e mai dificil sa cresti pana la level 100 daca n-ai inelul experientei, dar dupa 100 cresti foarte usor in mapele noi).
Serverul se numeste Metin2 Osiris ( http://metin2os.ro/server1/ ). Server 1 (Horus) este pvp-pvm iar serverul 2 (Seth) este doar pvm.Majoritatea joaca pe Horus.

Daca te-am ajutat, imi dai o fundita? :o3

| FlorinDGF a răspuns:

Xpub ia-l e super 10k max pv faci bani la lotto sau stai in padurea rosie la ungradeuri care caf f repede si le dai de la 100kk pana la 1kkk Funda?

| Radu2310 a răspuns:

Stiu eu un server foarte tare de metin2 incearca-l www.metin2wars.ro Enjoy!

| Radu2310 a răspuns:

Stiu eu un server foarte tare de metin2 incearca-l www.metin2wars.ro Enjoy!

| MANUL22 a răspuns:

Iti dau eu unu tare pvm http://www.hotstylemt2.ro/ funda

| CristiAlecu a răspuns:

Salut ami spuneti si mie 1 server nou de gammer