| RaZoR45 a întrebat:

aceasta este prima mea intrebare pe TPU si va rog sa imi raspudeti cat mai repede:
Stie cineva de unde pot sa iau counter strike global offensive dar fara bani asa gratis macar beta dar tot am dat la linkuri si pentru niste coduri trebuia sa intru pe niste siteuri pe care imi cerea sa iau pe telefon x-ray scanner de exemplu si imi venea cost suplimentar

2 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Pai toate sunt minciuni.Varianta Beta nu poate fi descarcata nicicum pentru ca si eu am cautat-o foarte mult.Cel mai bine ar fi sa mai astepti vreo 20 de zile pana cand sigur va aparea varianta piratata a jocului intreg.Si eu as vrea sa-l joc dar asta este.Astept.

| RaZoR45 explică (pentru BogdanS):

20 de zile pai pot sa astept dar poti sa imi garantezi ca o sa apara