| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine am un laptop msi cr620 si nu stiu cum sa activez bluetooth ul la el mentionez ca are driverul bluetooth doar pentru windows 7 si eu am xp am scos un driver pentru xp dar nu merge zice bluetooth deice not found. help pleaseeeeeeeee!

Răspuns Câştigător
| sasha1265 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi un stic de bluetooth de la un magazin specializat. funda?

1 răspuns:
| sasha1265 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi un stic de bluetooth de la un magazin specializat. funda?