| LoveTheWorld54 a întrebat:

Sall tpu.Am auzit la unii ca fac hackuri de ex (pentru. metin2, 4story etc.). Vreau sa imi spuneti cum sa fac si eu un hack adica sa imi dati un program sau imi spuneti pur si simplu cum se face.Dau 100 de fundite +VOT.

Răspuns Câştigător
| Vidiu a răspuns:

Se face "cu cap". Amice nu te astepta sa primesti un raspuns bun pe tema asta. Nu face oricine hack-uri, daca vrei sa stii cum se fac cauta tutoriale de C++ sau alte chestii minore. Iar de acolo incepi tu sa creezi ce vrei tu.

| LoveTheWorld54 explică (pentru Vidiu):

Frate stiu sa lucrez in C++ dar nu stiam ca in el se fac.Acum vreau sa te intreb ceva.Hakurile ies in format.bat cand le fac confused.

5 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Doamne..."informaticule" hackurile se fac de niste oameni care sunt avansati in IT..trebuie sa stii cum sa lucrezi cu C++ cum a zis si Vidiu. "Informatic" straight face

| LoveTheWorld54 explică (pentru CrappinMorth):

Si da ma informatic pentru ca nu ma dau cinestie ce este doar un nume pentru site-ul asta. Daca nu va convine imi schimb numele sa vad ce mai ziceti atunciwinking.

| LoveTheWorld54 explică (pentru CrappinMorth):

Gt.Sper ca iti convine.

| CrappinMorth a răspuns (pentru LoveTheWorld54):

Nu trebuia sa iti schimbi numele dar daca aveai numele "informatic" si intrebai de hackuri de metin2 si 4story...2 prostii de jocuri =]]