| ABY4 a întrebat:

am avut un joc demult cand de abia aveam pc am avut un joc superb erau 4 caractere unul gras al 2 era cu muschi... al 3 era un om normal si al 4 caracter era o fata. Fiecare avea o istorie diferita si alte harti.Primul caractler nu mai tin minte ce facea sau unde facea al 2 incepea pe un fel de rapa cu cascade si cu multe poduri al 3 incepea pe un drum care ducea catre un casteal dar fix cand incepe apare un bolovan care trebuie sa scapi de el si a 4 incepe intr-un teplu cu multe capcane. DAU FUNDTZAAA!

2 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

City heroes

| ABY4 explică:

Ce city heroes ma asta e mmorpg acesta e singal player dhomne ce de mai raspunsuri mai dati...