| KillerMafiotul a întrebat:

Am Counter strike ROMANIA. De curand mi-am luat un cod (Silent Aim). Am deschis CS-ul, l-am lasat in bara, am dat leis.exe, am intrat pe un server...dar nimic.
Am dat si Insert, nu se intampla nimic.
Deci intrebarea mea este: Ce pot face pentru a-mi merge codul? Am gresit cu ceva? Nu imi da nicio eroare, pur si simplu nu se intampla nimic. FUNDA! big grin
P.S: Nu vreau raspunsuri gen: Joaca cinstit, ce codat, lasate de cod etc...

1 răspuns:
| Johnnyx1 a răspuns:

Salut daca ai bagat un CFG (config) cu aim, silent-aim, no-rechoil sau alte config-uri te sfatuiesc sa reinstalezi jocul si sa injectezi Hack-ul intr-un joc curat fara config-rui deoarece acele config-uri nu se prea inteleg cu Leis sau alte tipuri de Hack-uri injectoare.
Si inca ceva, atunci cand Hack-ul a fost injectat in joc in consola trebuie sa apara un scris daca acel scris nu a aparut inseamna ca nu a fost injectat Hack-ul.
Injectarea nu se poate face din prima incearca sa faci de mai multe ori si daca tot nu merge incearca mp-hack happy si daca nici asta nu merge descarca opengl.dll si pune-l in folder cu jocul si apesi in joc pe F1 atentie setarile video trebuie sa fie pe OpenGL si daca cumva nu iti merge pe grafica OpenGL atunci fa update la drivere si va merge 100%.