| GamerAsh a întrebat:

am downloadat azi Need For Speed Most Wanted 2012 si nu stiu ce sa ii fac sa nu mearga sacadat. Daca stiti raspunsul fundita rolling on the floor. Sunt sigur ca nu e de la PC am Intel Core i5 si Placa Video Nvidia Gforce (Cuda). Multumesc pentru amabilitate.

2 răspunsuri:
| Serginyo a răspuns:

Poate de la rami, dar ma indoiesc..sar putea sa fie din cauza ca ai un pc incarcat cu tot felul de programe sau ca este prea ridicat nivelul de graphcis al jocului(ai putea sa o pui mai scazuta)

| Arhot_Edy_1984 a răspuns:

Crede-ma ca e de la PC.am 8gb ram placa 525m(nVIDIA laptop) i7, graphics all low, si am momente cand am cate 30-35 fps, dar in mod normal numai cate 20.nu imi zice sa inchid programele pentru ca le am inchise happy
ori iti iei alt pc ori iti iei alt joc.
simple