| Danutzul2000 a întrebat:

SALL TPU!
Am facut niste videoclipuri minecraft si vreau sa le uploadez pe youtube
problema:de ce merge asa greu sa le uploadez?
imi sta un video 140-160 de minute
DE CE?
aveti vreun program un video sa mearga mai repede?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Depinde cati MB au videoclipurile. Oricum daca ai net de la romtelecom e normal sa mearga greu si la mine merge:-s

| Paranormal12 a răspuns:

Salut.Din pacate pe Youtube procesarea videoclipurilor se face foarte greu.Si nu exista nici un program care sa il incarce mai repede.Si eu incarc pe youtube.O data mi-a luat si 3 ore.Deci.....Sper ca ti-am fost de folos.Pa!

| Danutzul2000 explică:

Videoclipurile sunt de 10-11 minute