| Orkroc a întrebat:

Am facut o lista cu jocuri care le vreau sa le termin anul asta in aceasata lista e si Dungeon Siege III merita jucat si terminat?

Răspuns Câştigător
| HεεЌεЯε a răspuns:

Mertia,dar daca vrei sa-l termini repede, contacteaza-ma cu un mesaj la contul meu de TPU si eu iti voi da un site de unde sa iei un trainer ce contine 8 coduri, printre care: viata infinita, mana infinita, 9999999999999999 atac(aparare, etc.), yang infinit(9999999999),baga exp, creste pe loc 1 lvl, scade pe loc 1 lvl. deciwinking

1 răspuns:
| cypryan11 a răspuns:

Da merita. da zi-mi si mie daca vrei lista ta cu jocuri sa vad daca mai ai alte jocuri care imi plac