| alindragos322 a întrebat:

Am hack la Counter Strike 1.6 WaRzOnE am facut ca la instructiunni dar nu-mi merge hakul... Am Hack BaDBoy V4.2 am apasat pe load hack am intrat pe Counter Strike 1.6 am apasat End si nu mi-a aparut nimic crying((((((((((( Dau

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CostyBoss123 a răspuns:

Instaleaza counter strike 1.6 lant final sau non steam si o sa iti mearga 100%

| Geo_Geo_1986 a răspuns (pentru CostyBoss123):

Nici mie nu mi-a mers pe warzone apas pe toate si nu imi merge nimic nu-mi apare delok..pe ce cs si ce coduri merg

| dragosnila233 a răspuns:

Ba vezi ca badboy e plin de trojane si keyloggere, lmao bou am mai fost in 2012

| edimatei29 a răspuns:

Incerca si apa si pe del fundita?