| AdrianDinamo a întrebat:

SALL TPU. Am instalat in fifa 07 liga I si vreau sa stiu daca echipele din liga I joaca in Europa sau se joaca doar cupa si campionat? OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

E din cauza patch-ului, ia alt patch ca sunt multe pe net

2 răspunsuri:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

De pe site l-ai luat? da, poti juca cu ele in champions league

| AdrianDinamo explică (pentru Ghinea_Alin_1998):

De pe asta FileShare Download Patch Fifa 2007 Transferuri 2011-2012 liga 1 2012 tranferuri EXLCLUSIV.rar
www.fileshare.ro. Am castigat campioantul dar tot nu am intrat in Europa. Ma poti ajuta te rog? Dau funda

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns (pentru AdrianDinamo):

E din cauza patch-ului, ia alt patch ca sunt multe pe net