| bogdanbogdy1998 a întrebat:

Sall TpU! Am instalat jocul,, The Forest" si nu merge...atunci cand dau start se incarca 1 minut iar apoi se blocheaza si iese din joc, am incercat de mai multe ori si nimic.Daca aveti solutia va rog ziceti-mi si mie. Funda pentru cel care imi da explicatia care va functiona.

5 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Ce componente ai?

| diNNozo a răspuns:

Jocul nu are nici o treaba componentele pc-ului tau, cat de slab ar fi pc-ul jocul ar trebui sa ruleze si cu 2/fps. Verifica daca ai driverele correcte si la ultimul update.

| Denis19999 a răspuns:

Eu cred ca configuratia calculatorului tau nu se potriveste cu cerintele jocului. Si eu mi-am descarcat outlast, l-am instalat corect, imi statea cateva secunde si imi iesea din joc.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Denis19999):

Nu neaparat.Si mie imi facea asa watchdogs, am instalat un patch si mere pe ulta

| bogdanbogdy1998 explică (pentru Denis19999):

Componentele pc-ului sunt mai bune decat cerintele..am incercat si cu toate la ''low'' dar nimic