| alexmw1 a întrebat:

Sall TPU
am instalat Word Of Tanck ii dau sa ruleze se deschide ma loghez si dupa ce ma loghez imi spuni ceva de cenul actualizare,, Tanchisti" (si-mi arata ca ser incarca) ce fac sa-mi mearga

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

W7 cu 1 GB de RAM? Ehem... UPGRADE!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce frumos ar fi daca ai zice si ce configuratie hardware/software ai...

| alexmw1 explică:

Am:Intel(R) Pentium (R) 4cpu 3. 00GHz(2cpu), 3.0GHz

-1GB ram i placa video 255 mb
acum ma poati ajuta?

| KodrutZ a răspuns (pentru alexmw1):

Da. Fa-ti upgrade. Face figuri urit de tot pe Windows XP si 1 sau 2 GB ram. Am avut si eu 2 gb inainte si XP si cind am trecut la W7/8 GB nu a mai facut faza asta deloc.

| alexmw1 explică (pentru KodrutZ):

Alta solutie nu ar fi?

| alexmw1 explică:

Si la windows 7 si 8 face la fel inainte mergea si pe 7 si xp

| KodrutZ a răspuns (pentru alexmw1):

W7 cu 1 GB de RAM? Ehem... UPGRADE!