| led123 a întrebat:

Sall TPU, am jucat acele 10 meciuri de rank pe lol si am intrat in silver 2 iar daca nu mai joc in rank o perioada imi scade ranku? si vreau sa stiu cate winuri mai trebuie sa fac sa intru in silver 1

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut. Daca nu mai joci ceva timp pe cont da, iti scade rankul. Insa nu stiu sigur cat de mult iti scade si cat timp nu trebuie sa joci ca sa iti scada.
2. Depinde, nu sti niciodata de date winnuri ai nevoie sa ajungi in alta liga sa zic ASA. Depinde cat de multe meciuri castigi unul dupa altul in ranked pentru ca ai acele puncte, daca castigi un meci primesti puncte, daca pierzi atunci iti scad acele puncte. Sper ca ti-am fost de ajutor.