| SergioItaly a întrebat:

am luat astazi un jucator pentru fifa 2007 de pe net pe NEYMAR, si l-am descarcat l-am dezarhivat si acum nu stiu unde sa-l bag in fifa 2007 ca sa ma pot juca cu el! cine imi zice inseamna k e destept si are funda!

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

De ce te chinui sa iei decat un singur jucator cand poti sa-i ai pe toti din 2011-2012? Iti trebuie fifa.db pe care il descarci de aici http://fisierulmeu.ro/......au-db.html
Dupa ce ai descarcat intri in folderul in care ai instalata fifa->data->cmn si din cmn stergi fifa.db si il inlocuiesti cu cel descarcat de tine dar trebuie sa aiba numele fifa. Dupa ce ai facut toate astea intri in fifa si vei observa ca echipele sun updatate la sezonul 2011-2012

| SergioItaly explică (pentru Cheloo20cmRecords):

Dar nu-mi place cum arata neymar nu seamana deloc,eu luasem neymar face si arata super bine, o saty dau un link de pe youtube sa vezi cum arata jucatorul in fifa 2007, exact asa vreau sa-l am si eu: http://www.youtube.com/watch?v=gTLIaH0CZPo&feature=related asa il vreau eu daca ma poti ajuta cum sa fac sa am jucatorul asa nu o sa regret k ti-am dat funda! MS!

| elissav a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

Salut! ..ma poti ajuta si pe mine cu ceva? ..nu stiu cum dar a disparut folderul cmn la mine. Imi poti spune cum as putea sa-l iau inapoi te rog frumos?